Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez dla kobiet

Mam: 1

morski
Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez dla kobiet Filmy
Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia

Viaje a Ceylan Mujer marki Adolfo Dominguez to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Viaje a Ceylan Mujer został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytryna, grejpfrut, nuty morskie i zielone liście; nutami serca są jaśmin, róża, osmantus i przyprawy; nutami bazy są mech, ambra, nuty drzewne, paczula i piżmo.

Cytryna Grejpfrut Nuty morskie Zielone liście

Jaśmin Róża Osmantus Przyprawy

Mech Ambra Nuty drzewne Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Viaje a Ceylan Mujer by Adolfo Dominguez.

Viaje a Ceylan Mujer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez Viaje a Ceylan Mujer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez Viaje a Ceylan Mujer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Viaje a Ceylan Mujer marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Viaje a Ceylan Mujer marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Marks and Spencer Per Una Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Niven Morgan Jean Baptiste 1717 S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Marc de la Morandiere Bleu de Chine Miller Harris Terre d'Iris Carven Monsieur Carven ID Parfums Lettre a Anna Delicate Serge Lutens Daim Blond Emilio Pucci Vivara (2007) Auguste Esprit de Chine