Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez dla kobiet

Mam: 2

morski
Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez dla kobiet Filmy
Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia Viaje a Ceylan Mujer Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia

Viaje a Ceylan Mujer marki Adolfo Dominguez to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Viaje a Ceylan Mujer został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytryna, grejpfrut, nuty morskie i zielone liście; nutami serca są jaśmin, róża, osmantus i przyprawy; nutami bazy są mech, ambra, nuty drzewne, paczula i piżmo.

Cytryna Grejpfrut Nuty morskie Zielone liście

Jaśmin Róża Osmantus Przyprawy

Mech Ambra Nuty drzewne Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Viaje a Ceylan Mujer by Adolfo Dominguez.

Viaje a Ceylan Mujer Recenzje Perfum

Betinka66
Betinka66

Hmmm, to naprawde dobry zapach, dobrze skomponowana calosc, trwalosc i duza projekcja, niby wszystko sie zgadza, a na mnie ten zapach nie lezy. Szkoda, bo mialam nadzieje na kolejnego ulubienca. Niestety troche przypomina mi Yves Rocher Comme Une Evidence (te z roza w skladzie), ktore sa dla mnie migrenogenne. Adolfo Dominguez nie jest tak inwazyjny i naprawde jest OK, ladnie sie rozwija, jest trwaly, z dobra projekcja ale jakas jedna destrukcyjna dla mnie nuta powoduje, ze nie bedzie nam po drodze. Pewnie to zapach dla kobiet, ktore kochaja NR, Si Armaniego, Lovely SJP, YR Comme... Polecam jednak, warto sprobowac, zapach ciekawy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez Viaje a Ceylan Mujer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez Viaje a Ceylan Mujer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Viaje a Ceylan Mujer marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Viaje a Ceylan Mujer marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Guerlain Rose Barbare La Perla J'Aime Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Nez a Nez Rosier Ardent Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love Ayala Moriel Schizm Marc de la Morandiere Bleu de Chine Yardley Chique O Boticario Accordes Harmonia Jean Patou Normandie