Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Viaje a Ceylan Adolfo Dominguez dla mężczyzn

Viaje a Ceylan Adolfo Dominguez dla mężczyzn

morski
Viaje a Ceylan Adolfo Dominguez dla mężczyzn Zdjęcia Viaje a Ceylan Adolfo Dominguez dla mężczyzn Zdjęcia

Viaje a Ceylan marki Adolfo Dominguez to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Viaje a Ceylan został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka, bergamotka, nuty morskie i cynamon; nutami serca są różowy pieprz, heban i mahoń; nutami bazy są ambra, cedr, paczula, mech, paproć i białe piżmo.

Grejpfrut Mandarynka Bergamotka Nuty morskie Cynamon

Różowy pieprz Heban Mahoń

Ambra Cedr Paczula Mech Paproć Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Viaje a Ceylan by Adolfo Dominguez.

Viaje a Ceylan Recenzje Perfum

Viaje a Ceylan by Adolfo Dominguez 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez Viaje a Ceylan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez Viaje a Ceylan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Viaje a Ceylan marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Viaje a Ceylan marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Fendi Fendi for Men Paco Rabanne Ultraviolet Man Colours of Summer Gant Gant Adventure Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Bijan Bijan Style Men Replay Replay for Him Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Donna Karan DKNY Men 2009 Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 Kenneth Cole Kenneth Cole Vintage Black Voluspa Linden Blond Tabac Black Phoenix Alchemy Lab Yurei