Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Viaje a Ceylan Adolfo Dominguez dla mężczyzn

Viaje a Ceylan Adolfo Dominguez dla mężczyzn

morski
Viaje a Ceylan Adolfo Dominguez dla mężczyzn Zdjęcia Viaje a Ceylan Adolfo Dominguez dla mężczyzn Zdjęcia

Viaje a Ceylan marki Adolfo Dominguez to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Viaje a Ceylan został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka, bergamotka, nuty morskie i cynamon; nutami serca są różowy pieprz, heban i mahoń; nutami bazy są ambra, cedr, paczula, mech, paproć i białe piżmo.

Grejpfrut Mandarynka Bergamotka Nuty morskie Cynamon

Różowy pieprz Heban Mahoń

Ambra Cedr Paczula Mech Paproć Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Viaje a Ceylan by Adolfo Dominguez.

Viaje a Ceylan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez Viaje a Ceylan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez Viaje a Ceylan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Viaje a Ceylan marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Viaje a Ceylan marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme Dolce&Gabbana D&G Masculine Hugo Boss Hugo Energise Ralph Lauren Safari for Men Ralph Lauren Polo Black Paco Rabanne Ultraviolet Man Summer Pop Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Ella Mikao Yujin Pour Homme Opus Oils Divine: Pan Gin Tonic Happy Hour Men Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Atomes Crochus