Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

U Love Live Adolfo Dominguez dla kobiet

U Love Live Adolfo Dominguez dla kobiet

Mam: 1

U Love Live Adolfo Dominguez dla kobiet Filmy
U Love Live Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia U Love Live Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia U Love Live Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia

U Love Live marki Adolfo Dominguez to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. U Love Live został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Puig. Nutami głowy są cytryna amalfi, brzoskwinia i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, frezja, esencja różana i fiołek; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Cytryna Amalfi Brzoskwinia Czerwone jabłko

Jaśmin Frezja Esencja różana Fiołek

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U Love Live by Adolfo Dominguez.

U Love Live Recenzje Perfum

U Love Live by Adolfo Dominguez 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez U Love Live, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez U Love Live, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U Love Live marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U Love Live marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Wish Pink Diamond Morgan Sweet Paradise Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Victoria`s Secret Very Sexy Now 2007 Romea D`Ameor The Taj Mahal’s Eternal Love s.Oliver Casual Women Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition Ulric de Varens Varens essentiel Violette Delicate Lancome O d`Azur Smell Bent St Tropez Dispenser Garage Alexia Roberto Cavalli Anniversary