Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

U Love Live Adolfo Dominguez dla kobiet

U Love Live Adolfo Dominguez dla kobiet

Mam: 1

U Love Live Adolfo Dominguez dla kobiet Filmy
U Love Live Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia U Love Live Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia U Love Live Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia

U Love Live marki Adolfo Dominguez to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. U Love Live został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Puig. Nutami głowy są cytryna amalfi, brzoskwinia i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, frezja, esencja różana i fiołek; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Cytryna Amalfi Brzoskwinia Czerwone jabłko

Jaśmin Frezja Esencja różana Fiołek

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U Love Live by Adolfo Dominguez.

U Love Live Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez U Love Live, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez U Love Live, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U Love Live marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U Love Live marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Adoration en or Limited Edition Laura Biagiotti Emotion Mariella Burani Eau Rosee Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Avon Make Me Wonder Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Menard L`Eau de Taoyaka Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Eisenberg I Am Jovan Satisfaction for Women John Galliano Parlez-Moi d’Amour