Marki » A » orientalno - fougere « Grupy

U Black Hombre Adolfo Dominguez dla mężczyzn

U Black Hombre Adolfo Dominguez dla mężczyzn

Mam: 1

U Black Hombre Adolfo Dominguez dla mężczyzn Filmy

U Black Hombre marki Adolfo Dominguez to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. U Black Hombre został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są mech dębowy i bambus; nutami serca są lawenda i francuskie labdanum; nutami bazy są drzewo hebanowe, piżmo i fasolka tonka.

Mech dębowy Bambus

Lawenda Francuskie labdanum

Drzewo hebanowe Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U Black Hombre by Adolfo Dominguez.

U Black Hombre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez U Black Hombre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez U Black Hombre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U Black Hombre marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U Black Hombre marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hermes Equipage Jean Paul Gaultier Le Male Bugatti Bugatti Homme Jean Patou Patou pour Homme Joop! Wolfgang Joop Clive Christian X for Men Nobile 1942 Aqua Nobile Montale Sliver Aoud Rochas Monsieur Rochas Regency Cosmetics Jade East Alexa Lixfeld 003 Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente