Marki » A » orientalno - fougere « Grupy

U Black Hombre Adolfo Dominguez dla mężczyzn

U Black Hombre Adolfo Dominguez dla mężczyzn

Mam: 1

U Black Hombre Adolfo Dominguez dla mężczyzn Filmy

U Black Hombre marki Adolfo Dominguez to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. U Black Hombre został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są mech dębowy i bambus; nutami serca są lawenda i francuskie labdanum; nutami bazy są drzewo hebanowe, piżmo i fasolka tonka.

Mech dębowy Bambus

Lawenda Francuskie labdanum

Drzewo hebanowe Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U Black Hombre by Adolfo Dominguez.

U Black Hombre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez U Black Hombre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez U Black Hombre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U Black Hombre marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U Black Hombre marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hermes Equipage Hugo Boss Boss in Motion Versace Dreamer Giorgio Armani Armani Attitude Puma Flowing Man Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme Guess Guess Suede Armand Basi Silver Nature Elizabeth Arden Arden Men Sandalwood Rochas Monsieur Rochas Bugatti Pureblack CnR Create Capricorn for Men