Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

U BLUE Women Adolfo Dominguez dla kobiet

morski
słony
U BLUE Women Adolfo Dominguez dla kobiet Filmy

U BLUE Women marki Adolfo Dominguez to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. U BLUE Women został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są nuty owocowe, woda morska i kwiat bawełny; nutami serca są irys, jaśmin, konwalia i malina; nutami bazy są piżmo i ambra.

Nuty owocowe Woda morska Kwiat bawełny

Irys Jaśmin Konwalia Malina

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U BLUE Women by Adolfo Dominguez.

U BLUE Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez U BLUE Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez U BLUE Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U BLUE Women marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U BLUE Women marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Betty Barclay Betty Barclay in LOVE Keiko Mecheri Passiflora Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Victoria`s Secret Basic Instinct Oilily Lucky Girl Mistral Wild Blackberry O Boticario Linda So...? So...? What Next Just Pink Bloom Love & Toast Sugar Grapefruit Lanvin Marry Me