Marki » A » drzewno - wodne « Grupy

U BLUE Men Adolfo Dominguez dla mężczyzn

U BLUE Men Adolfo Dominguez dla mężczyzn

morski
U BLUE Men Adolfo Dominguez dla mężczyzn Filmy

U BLUE Men marki Adolfo Dominguez to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. U BLUE Men został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są lawenda, pomarańcza, ananas i woda morska; nutami serca są drzewo kaszmirowe, malina i sosna; nutami bazy są wetyweria, piżmo, paczula, drzewo gwajakowe i ambra.

Lawenda Pomarańcza Ananas Woda morska

Drzewo kaszmirowe Malina Sosna

Wetyweria Piżmo Paczula Drzewo gwajakowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U BLUE Men by Adolfo Dominguez.

U BLUE Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez U BLUE Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez U BLUE Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U BLUE Men marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U BLUE Men marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme CB I Hate Perfume Eternal Return DSQUARED² She Wood Liz Claiborne Curve Crush for Men Sergio Tacchini Experience Sailing Diesel Fuel for Life Summer Biotherm Biotherm Homme Force Arno Sorel Cursus Montale Aoud Forest Farmacia SS. Annunziata Hyle Adolfo Dominguez Bambu Andrea Maack Craft