Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

U Adolfo Dominguez dla mężczyzn

U Adolfo Dominguez dla mężczyzn

skórzany

U marki Adolfo Dominguez to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. U został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty zielone, nuty drzewne, skóra i piżmo.

Cytrusy Nuty zielone Nuty drzewne Skóra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U by Adolfo Dominguez.

U Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez U, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez U, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Michael Jordan Jordan L`Erbolario Vetiver de la Reunion Avon Mesmerize for Women Mark Buxton Sounds & Visions Perfumer`s Workshop Samba Star Man Roger & Gallet Bois d`Orange Olivier Durbano Jade Adidas Adidas Urban Spice Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria DSH Perfumes Bancha Liz Claiborne Lucky You