Marki » A » kwiatowe « Grupy

Noche de Rosas Adolfo Dominguez dla kobiet

Noche de Rosas Adolfo Dominguez dla kobiet

Miałem: 2

Noche de Rosas marki Adolfo Dominguez to kwiatowe perfumy dla kobiet. Noche de Rosas został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża.

Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noche de Rosas by Adolfo Dominguez.

Paul Smith Rose

Noche de Rosas Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Spodziewałam się róży i róże dostałam. Tyle, że ja wyczuwam ją w towarzystwie piżma i porzeczki, ale prym zdecydowanie wiedzie tylko ONA. Mnie jednak ten zapach nie przypadł do gustu. Powiem wprost : dla mnie jest nudny i bez polotu. Nie mogabym tak pachnieć nawet idąc do sklepu, bo w Noche de Rochas kompletnie nic się nie dzieje. Zapach nie ewoluuje, od początku do końca jest taki sam, czyli lekki, eteryczny i trochę świeży. Dla fanek gatunku.

Izabela
Izabela

Fragrantica podaje w ich składzie tylko różę.
Znalazłam na basenotes.net taki skład: cyklamen, ambergris, jabłko, lilak, galbamum, jaśmin, piżmo, róża, liście róży, czarna porzeczka i cedr.
Nie zmienia to faktu, że zapach jest bezsprzecznie różany. Bardzo delikatny, subtelny, romantyczny.
Kojarzy mi się z blado różową różą, wręcz eteryczną.
W nutach bazy wyczuwam jeszcze delikatne piżmo.
Zapach jest lekki, świeży, pasuje do letniego dnia :)
Dla wielbicielek róży w ultra romantycznym wydaniu.

Noche de Rosas by Adolfo Dominguez 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez Noche de Rosas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez Noche de Rosas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noche de Rosas marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noche de Rosas marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Calvin Klein Eternity Love Escada Escada en Fleurs Guerlain Lights Of Champs-Elysees Nutrimetics Ooh La La Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Roja Dove Scandal s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women Les Parfums de Rosine Parfums Rose Il Profvmo Multiflor Line Songe de Tulipe Giorgio Valenti Giorgio by Valenti Florascent Aqua Floralis Mimosa