Marki » A » drzewno - wodne « Grupy

Bambu Adolfo Dominguez dla mężczyzn

Bambu Adolfo Dominguez dla mężczyzn

morski
Bambu Adolfo Dominguez dla mężczyzn Filmy Bambu Adolfo Dominguez dla mężczyzn Filmy

Bambu marki Adolfo Dominguez to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Bambu został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak bambus, ambra, kwiat bawełny, jaśmin i woda morska.

Bambus Ambra Kwiat bawełny Jaśmin Woda morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bambu by Adolfo Dominguez.

Bambu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez Bambu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez Bambu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bambu marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bambu marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
CB I Hate Perfume Eternal Return Donna Karan DKNY Red Delicious Men Versace Metal Jeans  Men Calvin Klein CK One Summer 2008 DSQUARED² She Wood Diesel Fuel for Life Summer CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday Des Filles a la Vanille Toi Mon Demon LR Ocean' Sky Jeanne Arthes CO2 Andrea Maack Craft Joop! Splash