Marki » A » drzewno - wodne « Grupy

Bambu Adolfo Dominguez dla mężczyzn

Bambu Adolfo Dominguez dla mężczyzn

morski
Bambu Adolfo Dominguez dla mężczyzn Filmy Bambu Adolfo Dominguez dla mężczyzn Filmy

Bambu marki Adolfo Dominguez to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Bambu został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak bambus, ambra, kwiat bawełny, jaśmin i woda morska.

Bambus Ambra Kwiat bawełny Jaśmin Woda morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bambu by Adolfo Dominguez.

Bambu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez Bambu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez Bambu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bambu marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bambu marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Versace Metal Jeans  Men Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men DSQUARED² She Wood Liz Claiborne Curve Crush for Men Azzaro Chrome Sport Biotherm Biotherm Homme Force CB I Hate Perfume M2 Black March Rasasi Hope Men Arno Sorel Cursus Avon Jet Femme Holiday Rituals No. 07 White Patchouli & Cedarwood