Marki » A » cytrusowe « Grupy

Azahar Adolfo Dominguez dla kobiet

Azahar Adolfo Dominguez dla kobiet

Azahar Adolfo Dominguez dla kobiet Filmy

Azahar marki Adolfo Dominguez to cytrusowe perfumy dla kobiet. Azahar został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, pomarańcza i nuty drzewne.

Petitgrain Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Pomarańcza Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azahar by Adolfo Dominguez.

Tuscan Soul

Azahar Recenzje Perfum

Azahar by Adolfo Dominguez 3.33 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez Azahar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez Azahar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azahar marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azahar marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Betty Barclay Rubin Bath and Body Works Pink Grapefruit Miller Harris Citron Citron Floris Cefiro Carolina Herrera 212 H2O Caswell Massey Lime Penhaligon`s Eau de Cologne Demeter Fragrance Little Twin Stars Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Atelier Cologne Orange Sanguine The Organic Pharmacy Organic Glam Citron Coleen Rooney Coleen X Summer