Marki » A » cytrusowe « Grupy

Azahar Adolfo Dominguez dla kobiet

Azahar Adolfo Dominguez dla kobiet

Azahar Adolfo Dominguez dla kobiet Filmy

Azahar marki Adolfo Dominguez to cytrusowe perfumy dla kobiet. Azahar został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, pomarańcza i nuty drzewne.

Petitgrain Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Pomarańcza Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azahar by Adolfo Dominguez.

Tuscan Soul

Azahar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez Azahar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez Azahar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azahar marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azahar marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Lancome O de Lancome Christian Dior Eau Fraiche Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Philosophy Lemon D`Orsay Etiquette Bleue Lili Bermuda Fresh Water Tonatto Profumi Iss Creed Orange Spice Susanne Lang Sula Sun-Kissed Citrus Detaille Fleur Ortigia Sicilia Sicilian Lime