Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Alegria Hombre Adolfo Dominguez dla mężczyzn

Alegria Hombre Adolfo Dominguez dla mężczyzn

Alegria Hombre marki Adolfo Dominguez to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Alegria Hombre został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są galbanum, trawa, yuzu, mandarynka i cytryna amalfi; nutami serca są calone, imbir i kwiat lipy; nutami bazy są piżmo i ambra.

Galbanum Trawa Yuzu Mandarynka Cytryna Amalfi

Calone Imbir Kwiat lipy

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alegria Hombre by Adolfo Dominguez.

Alegria Hombre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez Alegria Hombre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez Alegria Hombre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alegria Hombre marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alegria Hombre marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Extreme Clean Clean Sweet Layer Leonard Eau Fraiche de Leonard Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Marc Jacobs Splash Lemon 2009 Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch Manchester Manchester Cologne Acorelle Verveine Agrumes Parfums Berdoues 1902 The Vert La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue Can Carlos Albahaca Dorin Roses des Vents Nord