Marki » A » drzewno - wodne « Grupy

Agua de Sandalo Adolfo Dominguez dla mężczyzn

Agua de Sandalo Adolfo Dominguez dla mężczyzn

wodny

Agua de Sandalo marki Adolfo Dominguez to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Agua de Sandalo został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, nuty wodne i liść fiołka; nutami serca są gałka muszkatołowa i imbir; nutami bazy są drzewo sandałowe i cedr virginia.

Bergamotka Mandarynka Nuty wodne Liść fiołka

Gałka muszkatołowa Imbir

Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agua de Sandalo by Adolfo Dominguez.

Agua de Sandalo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez Agua de Sandalo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez Agua de Sandalo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agua de Sandalo marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agua de Sandalo marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Cartier Déclaration Bois Bleu CB I Hate Perfume Eternal Return Trussardi Trussardi Jeans Men Benetton United Colors of Benetton Man Biotherm Biotherm Homme Force Sage Machado Turquoise Marina Yachting Marina Montale Aoud Forest LR Michael Schumacher LR Ocean' Sky Avon Jet Femme Holiday