Marki » A » kwiatowo - wodne « Grupy

Agua de Bambu Adolfo Dominguez dla kobiet

wodny
ozonowy
Agua de Bambu Adolfo Dominguez dla kobiet Filmy
Agua de Bambu Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia Agua de Bambu Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia Agua de Bambu Adolfo Dominguez dla kobiet Zdjęcia

Agua de Bambu marki Adolfo Dominguez to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Agua de Bambu został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są yuzu, lotos i bambus; nutami serca są lotos, jaśmin i frezja; nutami bazy są cedr i piżmo.

Yuzu Lotos Bambus

Lotos Jaśmin Frezja

Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agua de Bambu by Adolfo Dominguez.

Agua de Bambu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez Agua de Bambu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez Agua de Bambu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agua de Bambu marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agua de Bambu marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Lanvin Oxygene Gwen Stefani L Michael Kors Island Michael Kors Island Fiji Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop Matthew Williamson Lotus Scents of Time Nenufar Lumene Kuulas Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink Rasasi Chastity Women Clean Outdoor Shower Fresh