Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Agua Fresca de Rosas Adolfo Dominguez dla kobiet

Agua Fresca de Rosas Adolfo Dominguez dla kobiet

Agua Fresca de Rosas marki Adolfo Dominguez to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Agua Fresca de Rosas został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Joan Bruses. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, jaśmin, konwalia, drzewo sandałowe, mech dębowy i piżmo.

Róża Jaśmin Konwalia Drzewo sandałowe Mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agua Fresca de Rosas by Adolfo Dominguez.

Agua Fresca de Rosas Recenzje Perfum

Agua Fresca de Rosas by Adolfo Dominguez 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agua Fresca de Rosas marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agua Fresca de Rosas marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Lancome Magie Noire Christian Dior Diorella Giorgio Armani Armani Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Versace Gianni Versace Sylvie No. 7 Miller Harris Fleurs de Sel Montale Aoud Shiny Basile Basile Roberto Capucci Filly Faberlic Ivresse de L´amour Maison Francis Kurkdjian Elle 25