Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez dla mężczyzn

Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez dla mężczyzn

cynamonowy

Adolfo Dominguez marki Adolfo Dominguez to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Adolfo Dominguez został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są lawenda, bazylia, jagody jałowca, szałwia muszkatołowa i ananas; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, geranium, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), cynamon i mięta; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Lawenda Bazylia Jagody jałowca Szałwia muszkatołowa Ananas

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Geranium Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Cynamon Mięta

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adolfo Dominguez by Adolfo Dominguez.

Adolfo Dominguez Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adolfo Dominguez marki Adolfo Dominguez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adolfo Dominguez marki Adolfo Dominguez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Creed Tabarome Joop! Jump Maurer & Wirtz Tabac Azzaro Cockpit Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male Cartier Roadster Chi Chi Man Nobile 1942 Lavanda Nobile Charles Jourdan Un Homme Odori Spigo Eclectic Collections Carte Blanche