Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tropical Passion Adidas dla kobiet

Miałem: 7

ozonowy
wodny

Tropical Passion marki Adidas to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Tropical Passion został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, melon i ananas; nutami serca są magnolia i neroli; nutami bazy są brzoskwinia, cedr i piżmo.

Mandarynka Melon Ananas

Magnolia Neroli

Brzoskwinia Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tropical Passion by Adidas.

Tropical Passion Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Ale to był przyjemniaczek za czasów nastoletnich :-) Wakacyjny, beztroski, tropikalny i taki wesoły! Kojarzy mi się z wakacjami nad morzem, pierwszym chłopakiem i skradzionymi pocałunkami.
Ile bym dała za buteleczkę tropical passion, żeby móc sobie po prostu rozpylić wokół siebie wspomnień czar.

Trwałość - chyba przez słodycz owoców - była nawet ok.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Tropical Passion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Tropical Passion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tropical Passion marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tropical Passion marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Parfum d`Empire Osmanthus Interdite Jacadi Jacadi Garcon Candie`s Candie`s Jesse McCartney Wanted Clean Clean Summer Eau Fraiche Egofacto Fool For Love CnR Create Cancer CnR Create Virgo Guerlain Insolence Blooming Voluspa Mimosa Martini Salvador Dali Laguna Maravilla Kristel Saint Martin Lovely Parfum D'Or