Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pure Game Special Edition Adidas dla mężczyzn

Pure Game Special Edition Adidas dla mężczyzn

Pure Game Special Edition Adidas dla mężczyzn Zdjęcia Pure Game Special Edition Adidas dla mężczyzn Zdjęcia

Pure Game Special Edition marki Adidas to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Pure Game Special Edition został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka, bazylia i pieprz; nutami serca są lawenda, drzewo gwajakowe i cyprys; nutami bazy są paczula, kadzidło i fasolka tonka.

Grejpfrut Mandarynka Bazylia Pieprz

Lawenda Drzewo gwajakowe Cyprys

Paczula Kadzidło Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Game Special Edition by Adidas.

Pure Game Special Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Pure Game Special Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Pure Game Special Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Game Special Edition marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Game Special Edition marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Boss In Motion Blue Lise Watier Neiges pour Homme O Boticario Connexion Woods Azzaro Azzaro Now Men Cartier Pasha de Cartier Prada Infusion d`Homme Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete L`Occitane en Provence Calanques Rance 1795 Le Vainqueur Caron Eaux de Caron Pure Michael Jordan Jordan CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea