Marki » A » aromatyczno - wodne « Grupy

Mam: 1

ozonowy
wodny
Fresh Impact Adidas dla mężczyzn Zdjęcia

Fresh Impact marki Adidas to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Fresh Impact został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są cytryna amalfi, nuty zielone i arbuz; nutami serca są gałka muszkatołowa i imbir; nutami bazy są paczula, ambra i piżmo.

Cytryna Amalfi Nuty zielone Arbuz

Gałka muszkatołowa Imbir

Paczula Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fresh Impact by Adidas.

Fresh Impact Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Fresh Impact, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Fresh Impact, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fresh Impact marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fresh Impact marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Davidoff Cool Water Nautica Nautica Sunset Voyage Yves Rocher Antartic Quiksilver Quiksilver for Men Calvin Klein CK One Summer 2009 Davidoff Cool Water Woman Cool Summer Jean Paul Gaultier Le Male Summer Fragrance 2009 L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour Pacsun Kirra Bath and Body Works Ocean Carol`s Daughter Ocean S-Perfume S-Perfume