Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Free Emotion Adidas dla kobiet

Free Emotion Adidas dla kobiet

Miałem: 3

Free Emotion marki Adidas to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Free Emotion został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, czerwone jabłko, czarna porzeczka i malina; nutami serca są frezja, róża, lilia, hibiskus, banan i melon; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Czerwone jabłko Czarna porzeczka Malina

Frezja Róża Lilia Hibiskus Banan Melon

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Free Emotion by Adidas.

Free Emotion Recenzje Perfum

Free Emotion by Adidas 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Free Emotion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Free Emotion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Free Emotion marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Free Emotion marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti Cerruti 1881 Collection Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Antonio Banderas Diavolo per Donna Tom Ford Velvet Gardenia Gucci Gucci Accenti Caron Aimez - Moi Guerlain Garden Sensuel Jenna Jameson Heartbreaker by Jenna MDCI Parfums Enlevement au Serail Renato Balestra Via Sistina 67 Femme Avon Rare Diamonds Florascent Aqua Composita Tango