Marki » A » kwiatowe « Grupy

Floral Dream Adidas dla kobiet

Floral Dream Adidas dla kobiet

Floral Dream marki Adidas to kwiatowe perfumy dla kobiet. Floral Dream został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są lilia i róża; nutami bazy są fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka

Lilia Róża

Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Floral Dream by Adidas.

Adidas Floral Dream
Woman
Clean Skin

Floral Dream Recenzje Perfum

cirilla
cirilla

Nie mam przekonania do zapachów tej firmy. Nie lubię żadnych Adidasów, Playboyów czy C-thru...
Jest kwaśno-słodki, mocny, lekko duszący. Trwały i myślę, że będzie podobał się tym osobom, które lubią te nuty. Oddałam mamie :)

basia88
basia88

Piękny,tani zapach.Wiosna w butelce połączona z świeżym praniem.Trochę zieleni,kwiatów,wanilii i ładny proszek do prania.Świeży,sportowy,energiczny.

Ann
Ann

Wiosenno-letnia, kolorowa łąka. Obfity bukiet wszystkich obecnych tam kwiatów z łodyżkami i listkami, wygładzony minimalną ilością wanilii. W sumie zapach dość mocny jak na Adidas (notabene jak na cały koncern), zdecydowanie nie w sportowym, letnim charakterze. Myślę, że najlepiej sprawdza się wiosną gdy świat budzi się do życia jak i latem, ale nie w upały, bo może zmęczyć. W 5 klasie podstawówki miałam flakon, dziś już na pewno do niego nie wrócę. Trwałość przeciętna, flakon typowy, równie przeciętny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Floral Dream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Floral Dream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Floral Dream marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Floral Dream marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Idylle Ghost Ghost Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Donna Karan DKNY Be Delicious Lolita Lempicka Si Lolita Sarah Jessica Parker Lovely Nina Ricci Nina Lacoste Lacoste Pour Femme Coty Pret a Porter Priscilla Presley Indian Summer Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Oriflame Mirage Lolita Lempicka Lolita Lempicka Torrente L`Or de Torrente Chanel Chanel N°5 Playboy Playboy VIP for Her Christian Dior Miss Dior (new) Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Yves Saint Laurent Black Opium Naomi Campbell Naomi Campbell