Marki » A » kwiatowe « Grupy

Adidas Woman Citrus Energy Adidas dla kobiet

Adidas Woman Citrus Energy Adidas dla kobiet

Adidas Woman Citrus Energy marki Adidas to kwiatowe perfumy dla kobiet. Adidas Woman Citrus Energy został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są pieprz, neroli i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), lawenda, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo i cedr.

Pieprz Neroli Cytryna

Goździk (roślina) Lawenda Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adidas Woman Citrus Energy by Adidas.

Adidas Woman Citrus Energy Recenzje Perfum

huragan
huragan

Od tego perfumu praktycznie zaczęła się moja cała przygoda :) Bardzo dobrze wspominam te czasy, dostałam go w prezencie pod choinkę. Zapach od razu mnie zachwycił, mimo mojego młodego wieku w jakim wtedy byłam.

Zapach świeży, orzeźwiający, przypominający trochę lemoniadę. Bardzo dobrze wyczuwalne są tutaj cytrusy i pieprz, po czasie zapach staje się łagodniejszy i cała kompozycja nut zaczyna tworzyć spójną całość.
Jest bardzo bezpieczny, sportowy i zarazem kobiecy.

Jeśli kiedykolwiek jeszcze dorwę flakon tych perfum, z pewnością pokuszę się o ich zakup!

Adidas Woman Citrus Energy by Adidas 4.50 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Adidas Woman Citrus Energy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Adidas Woman Citrus Energy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adidas Woman Citrus Energy marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adidas Woman Citrus Energy marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon True Glow Adidas Energy Game Bruno Banani Bruno Banani Woman Avon Urban Flowers New York Adidas Adidas Woman Active Start Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse Avon Summer White Avon Summer White Sunset Hugo Boss Boss Orange Paco Rabanne Ultraviolet Avon Tomorrow Avon Perceive Yves Saint Laurent Parisienne Avon Be... Sensual Avon Be ... Kissable! Adidas Born Original for Her Avon Far Away Exotic Prada Prada Candy Gabriela Sabatini Daylight Avon Wink