Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Adidas Urban Spice Adidas dla mężczyzn

Adidas Urban Spice Adidas dla mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

ziołowy

Adidas Urban Spice marki Adidas to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Adidas Urban Spice został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sabine De Tscharner. Perfumy zawierają takie składniki, jak dzięgiel, kolendra, cyprys, paczula, mięta, wetyweria, bergamotka, brzoza, kardamon i cytryna.

Dzięgiel Kolendra Cyprys Paczula Mięta Wetyweria Bergamotka Brzoza Kardamon Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adidas Urban Spice by Adidas.

Adidas Urban Spice Recenzje Perfum

Adidas Urban Spice by Adidas 4.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Adidas Urban Spice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Adidas Urban Spice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adidas Urban Spice marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adidas Urban Spice marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Aquolina Blue Sugar Annick Goutal Duel Avon Wish of Peace Estée Lauder Pleasures Intense for Men Mariella Burani Messages d`Homme Paco Rabanne Ultraviolet Man Colours of Summer Giorgio Armani Armani Code Casino Limited Edition 2008 Princesse Marina De Bourbon Prince Blanc Parfumerie Generale PG06 L'Eau Rare Matale Hollister Jake Odori Gli Odori O Boticario Egeo