Marki » A » aromatyczne « Grupy

Adidas Team Force Adidas dla mężczyzn

Adidas Team Force Adidas dla mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 4

tytoniowy

Adidas Team Force marki Adidas to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Adidas Team Force został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Quest International. Nutami głowy są aldehydy, pomarańcza, ananas, mandarynka i grejpfrut; nutami serca są jałowiec i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, cedr i tytoń.

Aldehydy Pomarańcza Ananas Mandarynka Grejpfrut

Jałowiec Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Cedr Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adidas Team Force by Adidas.

Adidas Team Force Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Adidas Team Force, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Adidas Team Force, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adidas Team Force marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adidas Team Force marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Benetton B. United Man David & Victoria Beckham Instinct After Dark Airness Cool Instinct Aveda Chakra 6 Intuition L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Playboy Playboy Malibu Lostmarch Din-Dan Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Krigler Established Cognac 66 Taylor of London Calming Lavender