Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Adidas Sensual Instinct Adidas dla kobiet

Adidas Sensual Instinct Adidas dla kobiet

Miałem: 4

karmelowy

Adidas Sensual Instinct marki Adidas to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Adidas Sensual Instinct został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Benoist Lapouza. Nutami głowy są magnolia i czarna porzeczka; nutami serca są piwonia, irys i róża; nutami bazy są brzoskwinia i karmel.

Magnolia Czarna porzeczka

Piwonia Irys Róża

Brzoskwinia Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adidas Sensual Instinct by Adidas.

Adidas Sensual Instinct Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Adidas Sensual Instinct, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Adidas Sensual Instinct, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adidas Sensual Instinct marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adidas Sensual Instinct marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder SpellBound FCUK FCUK Her Yves Saint Laurent Cinema Gold Valentino Valentino Gold Montale Attar Kanabeach Kanabeach Femme Le Labo Neroli 36 Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet Histoires de Parfums Tubereuse 2 Virginale April Aromatics Nectar of Love DSH Perfumes Quinacridone Violet Mariella Burani Bouquet D'Amour Mysterieuse