Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Adidas Sensual Instinct Adidas dla kobiet

Adidas Sensual Instinct Adidas dla kobiet

Miałem: 3

karmelowy

Adidas Sensual Instinct marki Adidas to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Adidas Sensual Instinct został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Benoist Lapouza. Nutami głowy są magnolia i czarna porzeczka; nutami serca są piwonia, irys i róża; nutami bazy są brzoskwinia i karmel.

Magnolia Czarna porzeczka

Piwonia Irys Róża

Brzoskwinia Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adidas Sensual Instinct by Adidas.

Adidas Sensual Instinct Recenzje Perfum

Adidas Sensual Instinct by Adidas 4.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Adidas Sensual Instinct, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Adidas Sensual Instinct, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adidas Sensual Instinct marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adidas Sensual Instinct marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005 Judith Leiber Leiber Comptoir Sud Pacifique Harmonie Creole Torrente L`Or Intense Al Haramain Perfumes Mubakhar Maliki Arrogance Glamour Floris Zinnia Jeanne Arthes Sultane Silver Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Tesori d`Oriente Jasmin di Giava Mariella Burani Bouquet D'Amour Mysterieuse Rasasi Roaa