Marki » A » kwiatowe « Grupy

Adidas Originals pour Femme Adidas dla kobiet

Adidas Originals pour Femme Adidas dla kobiet

Miałem: 1

Adidas Originals pour Femme marki Adidas to kwiatowe perfumy dla kobiet. Adidas Originals pour Femme został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są granat i grejpfrut; nutami serca są magnolia, kwiat pomarańczy, kwiat mango i jaśmin; nutami bazy są piżmo kaszmirowe, drzewo sandałowe, ambra, paczula i wanilia.

Granat Grejpfrut

Magnolia Kwiat pomarańczy Kwiat mango Jaśmin

Piżmo kaszmirowe Drzewo sandałowe Ambra Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adidas Originals pour Femme by Adidas.

Adidas Originals pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Adidas Originals pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Adidas Originals pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adidas Originals pour Femme marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adidas Originals pour Femme marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Diorissimo Chloe Fleur de Narcisse Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps Bath and Body Works Gardenia Juicy Couture Eau de Couture Moschino Glamour Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage Jardin de France Chevrefeuille Demeter Fragrance Lilac Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Lancome 2000 et Une Rose Potter & Moore Spiced Tuberose and Orchid