Marki » A » aromatyczno - owocowe « Grupy

Adidas Originals Adidas dla mężczyzn

Adidas Originals Adidas dla mężczyzn

lekko korzenny

Adidas Originals marki Adidas to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Adidas Originals został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, kolendra i wata cukrowa; nutami serca są blue curacao, mięta, cytryna i lukrecja; nutami bazy są wanilia, nuty drzewne i wetyweria.

Gałka muszkatołowa Kolendra Wata cukrowa

Blue Curacao Mięta Cytryna Lukrecja

Wanilia Nuty drzewne Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adidas Originals by Adidas.

Adidas Originals Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Adidas Originals, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Adidas Originals, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adidas Originals marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adidas Originals marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Jesus Del Pozo Quasar Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea Reminiscence Sol La Demeter Fragrance Between the Sheets Demeter Fragrance Sex on the Beach Demeter Fragrance Banana Flambee April Aromatics Navel Chakra Oil Infusion Organique Acai Rain Remy Latour Cigar Teufels Kuche Widow Queen Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata Demeter Fragrance Sanrio