Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Adidas Moves Pulse Him Adidas dla mężczyzn

Adidas Moves Pulse Him Adidas dla mężczyzn

ziołowy
Adidas Moves Pulse Him Adidas dla mężczyzn Zdjęcia

Adidas Moves Pulse Him marki Adidas to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Adidas Moves Pulse Him został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kolendra, yuzu i mięta; nutami serca są wetyweria, dzięgiel i liść fiołka; nutami bazy są cedr virginia, nuty drzewne i piżmo.

Kolendra Yuzu Mięta

Wetyweria Dzięgiel Liść fiołka

Cedr Virginia Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adidas Moves Pulse Him by Adidas.

Adidas Moves Pulse Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Adidas Moves Pulse Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Adidas Moves Pulse Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adidas Moves Pulse Him marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adidas Moves Pulse Him marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Man L`Erbolario Tea & Cedar Michael Jordan Jordan Jasper Conran Mister Iceberg The Iceberg Fragrance for Men Ulrich Lang Anvers Voluspa Linden Blond Tabac DSH Perfumes Seven Pal Zileri Collezione Privata Colonia Purissima D.S. & Durga Cowboy Grass Lord`s Jester Selene