Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Adidas dla mężczyzn

Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Adidas dla mężczyzn

Adidas Moves 0:01 Moment of Truth marki Adidas to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Adidas Moves 0:01 Moment of Truth został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są liść gruszy, mandarynka i liść bergamotki; nutami serca są kolendra, frezja, liść fiołka i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i białe piżmo.

Liść gruszy Mandarynka Liść bergamotki

Kolendra Frezja Liść fiołka Kardamon

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adidas Moves 0:01 Moment of Truth by Adidas.

Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adidas Moves 0:01 Moment of Truth marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adidas Moves 0:01 Moment of Truth marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Estée Lauder Pleasures For Men Joop! Jump Summer Temptation Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men O Boticario Carpe Diem Demeter Fragrance Fresh Ginger Corine de Farme Eros Cool Yachtsman Zanzibar Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2010 Esme Rene Adam's Secret CnR Create Sagittarius for Men