Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Adidas dla mężczyzn

Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Adidas dla mężczyzn

Adidas Moves 0:01 Moment of Truth marki Adidas to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Adidas Moves 0:01 Moment of Truth został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są liść gruszy, mandarynka i liść bergamotki; nutami serca są kolendra, frezja, liść fiołka i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i białe piżmo.

Liść gruszy Mandarynka Liść bergamotki

Kolendra Frezja Liść fiołka Kardamon

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adidas Moves 0:01 Moment of Truth by Adidas.

Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adidas Moves 0:01 Moment of Truth marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adidas Moves 0:01 Moment of Truth marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) biehl parfumkunstwerke eo02 Egofacto Jamais le Dimanche Frapin L`Humaniste Gendarme 7 Sinful Scents Rage Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Le Jardin Retrouve Decibel from PSS The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Demeter Fragrance Always Energetic Aramis Aramis Cool Blend DSH Perfumes Piment et Chocolat Profumi di Pantelleria Maestrale