Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Adidas Ice Dive Adidas dla mężczyzn

Adidas Ice Dive Adidas dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

Adidas Ice Dive marki Adidas to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Adidas Ice Dive został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Nutami głowy są kiwi, lawenda, mandarynka, yuzu, mięta, grejpfrut, anyż i bergamotka; nutami serca są drzewo sandałowe, paczula i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo, wanilia, pieprz i ambra.

Kiwi Lawenda Mandarynka Yuzu Mięta Grejpfrut Anyż Bergamotka

Drzewo sandałowe Paczula Geranium

Fasolka tonka Piżmo Wanilia Pieprz Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adidas Ice Dive by Adidas.

Adidas Ice Dive Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Ahh moje pierwsze perfumy :) Już jako dziesięciolatek miałem pociąg do pięknych zapachów, wyniosłem to chyba z kuchni bo zawsze lubiłem się tam bawić i pichcić coś z rodzicami. Obydwie fascynacje pozostały do dziś, a Ice Dive przypomina mi o małej perfumerii na uboczu centrum Gliwic gdzie wybierałem swój pierwszy sportowy zapach.

Do dziś zadziwia mnie jakiego wyboru dokonałem, Dive to bardzo przyjemna opcja na siłownie, rower, narty. Zapach sportowy, od razu wybucha miętą i delikatnymi cytrusami. Po kilkunastu minutach lawenda zaczyna dawać o sobie znać i kiedy już zaczynam czuć drzewo sandałowe... Wszystko milknie... No cóż... Krótko, ale świeżo i przyjemnie !

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Adidas Ice Dive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Adidas Ice Dive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adidas Ice Dive marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adidas Ice Dive marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Full Incense ScentStory 24 Gold Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Bentley Bentley for Men Chanel Antaeus Madonna Truth or Dare Chanel Allure Pour Homme Christian Dior Fahrenheit Hermes Un Jardin En Mediterranee Basile Basile Thierry Mugler Womanity Gap The Original Oriflame Manful Rasasi Rasha Montale Patchouli Leaves Salvador Dali Salvador Dali Aramis Aramis Viktor&Rolf Spicebomb Montale Chocolate Greedy Piotr Czarnecki Sensei