Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Adidas Floral Dream Adidas dla kobiet

Adidas Floral Dream Adidas dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 11

Adidas Floral Dream marki Adidas to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Adidas Floral Dream został wydany w 2004 roku. Adidas Floral Dream stworzyli Nathalie Lorson i Jean-Pierre Bethouart. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są róża i lilia; nutami bazy są fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka

Róża Lilia

Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adidas Floral Dream by Adidas.

Floral Dream

Adidas Floral Dream Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Zapach mojej szkoły średniej... ależ wiele przywołuje wspomnień. Miałam go jak jeszcze butelka miała zieloną etykietkę i korek. To zapach na początku lekko cytrusowo-słodki, a potem kwiatowy. Delikatny i wdzięczny, idealny dla nastolatek. Trwałość i projekcja oczywiście jak to przy takich psikadełkach - słaba.

cirilla
cirilla

Nie lubię takich zapachów. Co innego moja mama. Jej się podoba. Czuć jabłuszko, bergamotkę, ale zapach nietrwały. Trzeba go odświeżać. Ja wolę te z górnej półki. Adidas jest przeciętny...

perfumeholic88
perfumeholic88

Lekki, kwiatowy zapach na czele z lilią. Niestety straszliwie płaski i ulotny, bardziej jak mgiełka zapachowa aniżeli nawet woda toaletowa. Znika w sekundę. Nie powiem o nim nic więcej, bo nie ma o czym.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adidas Adidas Floral Dream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adidas Adidas Floral Dream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adidas Floral Dream marki Adidas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adidas Floral Dream marki Adidas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Adidas Floral Dream Cacharel Noa Anna Sui Dolly Girl Bourjois Evasion Versace Red Jeans Victoria`s Secret Seduction Dark Orchid Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Christina Aguilera Secret Potion Lolita Lempicka Lolita Lempicka Victoria`s Secret Victoria’s Secret XO Victoria`s Secret Sheer Love Oriflame Visions V Love Story Victoria`s Secret Victoria`s Secret Pink Pretty & Pure Crabtree & Evelyn Summer Hill Donna Karan DKNY Be Delicious Electric Bright Crush Bath and Body Works Country Chic Donna Karan DKNY Be Delicious Chupa Chups Love Trap Divine Paradise Lancaster Summer Splash Yves Saint Laurent Black Opium