Marki » A » kwiatowe « Grupy

Iris di Toscana Acque di Italia dla kobiet

Iris di Toscana Acque di Italia dla kobiet

aldehydowy

Iris di Toscana marki Acque di Italia to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są liść fiołka, aldehydy, rumianek i nuty zielone; nutami serca są irys, mimoza i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, cedr, drzewo gwajakowe i wetyweria.

Liść fiołka Aldehydy Rumianek Nuty zielone

Irys Mimoza Ylang-ylang

Piżmo Cedr Drzewo gwajakowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris di Toscana by Acque di Italia.

Iris di Toscana Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acque di Italia Iris di Toscana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acque di Italia Iris di Toscana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris di Toscana marki Acque di Italia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris di Toscana marki Acque di Italia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire Perry Ellis 360° David & Victoria Beckham Intimately Beckham Lise Watier Desirable Britney Spears Curious Heart L`Artisan Parfumeur Tubereuse Victoria`s Secret Lace Orange Flower Coty L`Origan Loewe Esencia Femme Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc InStyle Sex In The City Lustre