Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fiori di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet

Fiori di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet

Fiori di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet Zdjęcia Fiori di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet Zdjęcia Fiori di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet Zdjęcia Fiori di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet Zdjęcia

Fiori di Stresa marki Acqua di Stresa to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fiori di Stresa został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i kamelia; nutami serca są geranium, heliotrop i fiołek; nutami bazy są piżmo, pieprz i nuty drzewne.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Kamelia

Geranium Heliotrop Fiołek

Piżmo Pieprz Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fiori di Stresa by Acqua di Stresa.

Fiori di Stresa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Stresa Fiori di Stresa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Stresa Fiori di Stresa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fiori di Stresa marki Acqua di Stresa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fiori di Stresa marki Acqua di Stresa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Energy for Women Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Mypa Madonna Lady Joop! Joop! Thrill Woman Jeanne Arthes Sweet Sixteen Ella Mikao Yujin O Boticario Floratta Emotion So...? So...? Shop until u drop Krizia Fiori di Krizia Bath and Body Works Moonlight Magic Esme Rene Eve's Secret