Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fiori di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet

Fiori di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet

Fiori di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet Zdjęcia Fiori di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet Zdjęcia Fiori di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet Zdjęcia Fiori di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet Zdjęcia

Fiori di Stresa marki Acqua di Stresa to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fiori di Stresa został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i kamelia; nutami serca są geranium, heliotrop i fiołek; nutami bazy są piżmo, pieprz i nuty drzewne.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Kamelia

Geranium Heliotrop Fiołek

Piżmo Pieprz Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fiori di Stresa by Acqua di Stresa.

Fiori di Stresa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Stresa Fiori di Stresa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Stresa Fiori di Stresa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fiori di Stresa marki Acqua di Stresa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fiori di Stresa marki Acqua di Stresa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool Avon Wish of Love Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Liz Claiborne Spark Seduction GianMarco Venturi Girl Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry Alain Delon Lyra 2 Jeanne Arthes Love Generation Sexy Krizia Fiori di Krizia Bronnley Apricot & Almond Jeanne Arthes Sexy Me No3 Sorelle Fontana If for Women