Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Acqua di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet i mężczyzn

Acqua di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Acqua di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Stresa Acqua di Stresa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Acqua di Stresa marki Acqua di Stresa to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Acqua di Stresa został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są osmantus, hiacynt i granat; nutami serca są jaśmin, róża i kamelia; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Osmantus Hiacynt Granat

Jaśmin Róża Kamelia

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Stresa by Acqua di Stresa.

Acqua di Stresa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Stresa Acqua di Stresa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Stresa Acqua di Stresa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Stresa marki Acqua di Stresa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Stresa marki Acqua di Stresa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Delices Clarins Par Amour Toujour Hugo Boss Hugo XX Esprit Connect for Us Cathy Guetta Pink Power Novae Plus Pink Miss Caty Cat Satellite Corrida Sage Machado Garnet & Amethyst Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light Best Company Best Company Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women LR Agent XX