Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Acqua di Portofino Acqua di Portofino dla kobiet i mężczyzn

Acqua di Portofino Acqua di Portofino dla kobiet i mężczyzn

Acqua di Portofino Acqua di Portofino dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Portofino Acqua di Portofino dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Acqua di Portofino marki Acqua di Portofino to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Acqua di Portofino został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są estragon, tangeryna i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, kolendra, lawenda, pittosporum i kardamon; nutami bazy są paczula, piżmo i wetyweria.

Estragon Tangeryna Cytryna

Gałka muszkatołowa Kolendra Lawenda Pittosporum Kardamon

Paczula Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Portofino by Acqua di Portofino.

Acqua di Portofino Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Portofino Acqua di Portofino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Portofino Acqua di Portofino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Portofino marki Acqua di Portofino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Portofino marki Acqua di Portofino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Hugo Energise Hugo Boss Boss Elements Aqua Aveda Chakra 1 Motivation Mark Buxton Sounds & Visions Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition Dorissima Narziß (Narziss) Nasomatto Black Afgano Collistar Acqua Attiva Benetton Benetton Verde Man Atelier Cologne Oolang Infini Adolfo Dominguez U Strange Invisible Perfumes Atlantic