Marki » A » kwiatowe « Grupy

Rosa Nobile Edizione Speciale Acqua di Parma dla kobiet

Rosa Nobile Edizione Speciale Acqua di Parma dla kobiet

Rosa Nobile Edizione Speciale Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia Rosa Nobile Edizione Speciale Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia

Rosa Nobile Edizione Speciale marki Acqua di Parma to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Rosa Nobile Edizione Speciale został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i pieprz; nutami serca są róża, konwalia, piwonia i fiołek; nutami bazy są cedr, ambra i piżmo.

Mandarynka Bergamotka Pieprz

Róża Konwalia Piwonia Fiołek

Cedr Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rosa Nobile Edizione Speciale by Acqua di Parma.

Rosa Nobile Edizione Speciale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Rosa Nobile Edizione Speciale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Rosa Nobile Edizione Speciale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rosa Nobile Edizione Speciale marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rosa Nobile Edizione Speciale marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Ylang & Vanille Givenchy My Couture Roberto Verino Eau de Verino Alfred Sung Sung Spa Versace Metal Jeans Women Yardley Magnolia Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Durance en Provence Jasmin Arrogance Arrogance pour Femme Chloe Chloe Eau de Toilette Alyssa Ashley Fizzy Blue