Marki » A » drzewno - szyprowe « Grupy

Profumo Eau de Parfum Acqua di Parma dla kobiet

Profumo Eau de Parfum Acqua di Parma dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów

Profumo Eau de Parfum marki Acqua di Parma to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet. Profumo Eau de Parfum został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, ylang-ylang i piwonia; nutami serca są jaśmin, róża bułgarska i labdanum; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, wetyweria i paczula.

Bergamotka Ylang-ylang Piwonia

Jaśmin Róża bułgarska Labdanum

Piżmo Drzewo sandałowe Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Profumo Eau de Parfum by Acqua di Parma.

Profumo Eau de Parfum Recenzje Perfum

Miał być podobny do Mitsouko i Jubilation 25 Amouage, ale niestety najnowsza wersja, którą testowałam nie dorasta tym zapachom do pięt. Blady, niby – szypr, z mdlącymi, mydlanymi kwiatami i dziwną, mączystą bazą.

Trwałość i intensywność przeciętna.

marialisa
marialisa

Piramida wzięta, za przeproszeniem, z taboretu. Profumo to klon Mitsouko, tego współczesnego, bez mchu w bazie i bergamotki w otwarciu. Ten sam dżem brzoskwiniowy na razowym ciemnym chlebie, posmarowanym masłem. Kto lubi dzisiejsze Mitsouko, może brać w ciemno - nie rozczaruje się. Ja miałam i puściłam dalej. Nie ma szypru - i radość z używania też gdzieś wyparowuje. Nie chcę pachnieć jak drożdżówka.
Jeśli uda Wam się trafić na Profumo w wersji w bordowym pudełku, z zakrętka z metalu - brać i uciekać! To jest Mitsouko w perfumach sprzed wszelkich wiwisekcji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Profumo Eau de Parfum marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Profumo Eau de Parfum marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Aramis Aramis 900 L`Artisan Parfumeur Timbuktu Christian Dior Midnight Poison Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo Robert Piguet Cravache 2007 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Aubusson Histoire D`Amour Miller Harris Feuilles de Tabac Etro Gomma Carven Le Vetiver Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver