Marki » A » kwiatowe « Grupy

Magnolia Nobile Special Edition Acqua di Parma dla kobiet

Magnolia Nobile Special Edition Acqua di Parma dla kobiet

Magnolia Nobile Special Edition marki Acqua di Parma to kwiatowe perfumy dla kobiet. Magnolia Nobile Special Edition został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy i cedr; nutami serca są jaśmin, tuberoza, róża i magnolia; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Bergamotka Cytrusy Cedr

Jaśmin Tuberoza Róża Magnolia

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magnolia Nobile Special Edition by Acqua di Parma.

Magnolia Nobile Special Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magnolia Nobile Special Edition marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magnolia Nobile Special Edition marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Elixir Bond No 9 Broadway Nite Roccobarocco Roccobarocco Halloween Halloween Fatal Rose Kenzo Eau De Fleur de Magnolia Prescriptives Flirt Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse James Heeley Ophelia Prada Infusion de Tubereuse Mirato Malizia Bon Bons Cotton Flower Melvita Floral Water Orange Blossom Jean Patou Divine Folie