Marki » A » kwiatowe « Grupy

Iris Nobile Sublime Acqua di Parma dla kobiet

Iris Nobile Sublime Acqua di Parma dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Iris Nobile Sublime Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia Iris Nobile Sublime Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia Iris Nobile Sublime Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia Iris Nobile Sublime Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia

Iris Nobile Sublime marki Acqua di Parma to kwiatowe perfumy dla kobiet. Iris Nobile Sublime został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są mandarynka i neroli; nutami serca są toskański irys, ylang-ylang, jaśmin wielkolistny i kwiat pomarańczy; nutami bazy są cedr, brzoza i akacja.

Mandarynka Neroli

Toskański irys Ylang-ylang Jaśmin wielkolistny Kwiat pomarańczy

Cedr Brzoza Akacja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris Nobile Sublime by Acqua di Parma.

Iris Nobile Sublime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Iris Nobile Sublime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Iris Nobile Sublime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris Nobile Sublime marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris Nobile Sublime marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Jaipur Bracelet L`Occitane en Provence Eau des Baux Fueguia 1833 Elogio de la Sombra Fueguia 1833 Juan Manuel The Different Company White Zagora Diptyque Geranium odorata Miller et Bertaux Shanti Shanti Diptyque Olene Penhaligon`s Lily & Spice Amouage Dia pour Femme Serge Lutens Clair de Musc Chloe Chloe Eau de Toilette Guerlain Terracotta Le Parfum Bvlgari Black Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Diptyque Vinaigre de Toilette Fueguia 1833 Pampa Húmeda Demeter Fragrance Banana Flambee Blood Concept O