Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Iris Nobile Edizione Speziale Acqua di Parma dla kobiet

Iris Nobile Edizione Speziale Acqua di Parma dla kobiet

żółtych kwiatów

Iris Nobile Edizione Speziale marki Acqua di Parma to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Iris Nobile Edizione Speziale został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i anyż; nutami serca są irys i ylang-ylang; nutami bazy są paczula, mech dębowy i ambrette (piżmo ambrowe).

Bergamotka Mandarynka Anyż

Irys Ylang-ylang

Paczula Mech dębowy Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris Nobile Edizione Speziale by Acqua di Parma.

Iris Nobile Edizione Speziale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris Nobile Edizione Speziale marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris Nobile Edizione Speziale marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
La Perla La Perla Chanel Chance Eau Fraiche Givenchy Givenchy III John Varvatos John Varvatos Krizia Krizia Donna Istinto Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Il Profvmo Coquelicot Hermes Doblis Nez a Nez Rosier Ardent Caron N`Aimez Que Moi Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong