Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Iris Nobile Edizione Speziale Acqua di Parma dla kobiet

Iris Nobile Edizione Speziale Acqua di Parma dla kobiet

żółtych kwiatów

Iris Nobile Edizione Speziale marki Acqua di Parma to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Iris Nobile Edizione Speziale został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i anyż; nutami serca są irys i ylang-ylang; nutami bazy są paczula, mech dębowy i ambrette (piżmo ambrowe).

Bergamotka Mandarynka Anyż

Irys Ylang-ylang

Paczula Mech dębowy Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris Nobile Edizione Speziale by Acqua di Parma.

Iris Nobile Edizione Speziale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris Nobile Edizione Speziale marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris Nobile Edizione Speziale marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Carven Ma Griffe Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Menard Merefame Katie Price aka Jordan Stunning Sisley Eau du Soir 2008 Versace VE Bourjois Kobako Infusion Organique Sands of Morocco Thymes Goldleaf Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Maison Francis Kurkdjian Elle 25 The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom