Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Essenza di Colonia Acqua di Parma dla mężczyzn

Essenza di Colonia Acqua di Parma dla mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 2

Essenza di Colonia Acqua di Parma dla mężczyzn Zdjęcia Essenza di Colonia Acqua di Parma dla mężczyzn Zdjęcia Essenza di Colonia Acqua di Parma dla mężczyzn Zdjęcia Essenza di Colonia Acqua di Parma dla mężczyzn Zdjęcia Essenza di Colonia Acqua di Parma dla mężczyzn Zdjęcia

Essenza di Colonia marki Acqua di Parma to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Essenza di Colonia został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, petitgrain, piżmo, jaśmin, neroli, paczula, rozmaryn, szałwia, ambra, bergamotka, grejpfrut, pomarańcza, mandarynka, róża, konwalia, goździk (przyprawa) i mech dębowy.

Wetyweria Petitgrain Piżmo Jaśmin Neroli Paczula Rozmaryn Szałwia Ambra Bergamotka Grejpfrut Pomarańcza Mandarynka Róża Konwalia Goździk (przyprawa) mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essenza di Colonia by Acqua di Parma.

Essenza di Colonia Recenzje Perfum

urszulaen
urszulaen

Na mojej skórze jest to zdecydowanie bardzo cytrusowy zapach. Poczatkowo bardzo swiezy, orzezwiajacy wrecz. Po jakis 2h robi sie juz ciezszy (choc wciaz czuc cytrusy), troszke jasminowy i przyprawowy. Dopiero w bazie wszystko znika a pojawia sie mocno gozdzikowa won, jakbym gozdziki gotowac w winie.
Bardzo przyjemnie sie go nosi :-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Essenza di Colonia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Essenza di Colonia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essenza di Colonia marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essenza di Colonia marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Esprit Night Life Summer Edition Man Barbie Barbie Sirena Jo Wood Organics Amka Royall Fragrances Royall Mandarin Roger & Gallet The Vert Tommy Hilfiger Tommy Lubin Gin Fizz Avon Simple Elements Warm Sunshine Roxana Illuminated Perfume Vespertina Parfums Berdoues Vetivera Herbacea Sage Machado Sage & Citrine Bath House Bergamot and  Amber