Marki » A » drzewne « Grupy

Colonia Intensa Acqua di Parma dla mężczyzn

Colonia Intensa Acqua di Parma dla mężczyzn

Colonia Intensa Acqua di Parma dla mężczyzn Zdjęcia Colonia Intensa Acqua di Parma dla mężczyzn Zdjęcia

Colonia Intensa marki Acqua di Parma to drzewne perfumy dla mężczyzn. Colonia Intensa został wydany w 2007 roku. Colonia Intensa stworzyli Alberto Morillas i Francois Demachy. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy, kardamon, imbir i sycylijska cytryna; nutami serca są mirra, dzięgiel, neroli, drzewo gwajakowe i cedr; nutami bazy są skóra, paczula, benzoes i piżmo.

Bergamotka Cytrusy Kardamon Imbir Sycylijska cytryna

Mirra Dzięgiel Neroli Drzewo gwajakowe Cedr

Skóra Paczula Benzoes Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Colonia Intensa by Acqua di Parma.

Essenza di Zegna

Colonia Intensa Recenzje Perfum

Colonia Intensa by Acqua di Parma 4.33 out of 5 based on 8 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Colonia Intensa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Colonia Intensa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Colonia Intensa marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Colonia Intensa marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Creed Virgin Island Water Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Comme des Garcons Wonderwood M. Micallef Gaiac Yves Saint Laurent Jazz Creed Silver Mountain Water Christian Dior Higher Guerlain Guerlain Homme Intense Baldessarini Ambré Guerlain Vetiver Comme des Garcons Amazingreen Creed Green Irish Tweed Parfum d`Empire Ambre Russe Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Gucci Envy for Men Bentley Bentley for Men Intense Lubin Idole Eau de Parfum Coty Crossmen Original