Marki » A » drzewne « Grupy

Colonia Intensa Acqua di Parma dla mężczyzn

Colonia Intensa Acqua di Parma dla mężczyzn

Colonia Intensa Acqua di Parma dla mężczyzn Zdjęcia Colonia Intensa Acqua di Parma dla mężczyzn Zdjęcia

Colonia Intensa marki Acqua di Parma to drzewne perfumy dla mężczyzn. Colonia Intensa został wydany w 2007 roku. Colonia Intensa stworzyli Alberto Morillas i Francois Demachy. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy, kardamon, imbir i sycylijska cytryna; nutami serca są mirra, dzięgiel, neroli, drzewo gwajakowe i cedr; nutami bazy są skóra, paczula, benzoes i piżmo.

Bergamotka Cytrusy Kardamon Imbir Sycylijska cytryna

Mirra Dzięgiel Neroli Drzewo gwajakowe Cedr

Skóra Paczula Benzoes Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Colonia Intensa by Acqua di Parma.

Essenza di Zegna
Acqua di Parma Colonia

Colonia Intensa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Colonia Intensa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Colonia Intensa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Colonia Intensa marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Colonia Intensa marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Chanel Egoiste Creed Virgin Island Water Guerlain Guerlain Homme Intense Comme des Garcons Wonderwood Amouage Amouage Epic Man Amouage Interlude Man Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel M. Micallef Gaiac Guerlain Vetiver Amouage Jubilation for Men Chanel Antaeus Bentley Bentley for Men Intense Baldessarini Ambré Comme des Garcons Amazingreen Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Creed Green Irish Tweed Parfum d`Empire Ambre Russe Gucci Envy for Men