Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Colonia Essenza Special Edition 2015 Acqua di Parma dla mężczyzn

Colonia Essenza Special Edition 2015 Acqua di Parma dla mężczyzn

Colonia Essenza Special Edition 2015 Acqua di Parma dla mężczyzn Zdjęcia Colonia Essenza Special Edition 2015 Acqua di Parma dla mężczyzn Zdjęcia Colonia Essenza Special Edition 2015 Acqua di Parma dla mężczyzn Zdjęcia

Colonia Essenza Special Edition 2015 marki Acqua di Parma to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Colonia Essenza Special Edition 2015 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, pomarańcza, mandarynka i petitgrain; nutami serca są rozmaryn, szałwia, neroli, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są wetyweria, paczula, ambra, piżmo, goździk (przyprawa) i mech.

Bergamotka Grejpfrut Pomarańcza Mandarynka Petitgrain

Rozmaryn Szałwia Neroli Jaśmin Konwalia Róża

Wetyweria Paczula Ambra Piżmo Goździk (przyprawa) Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Colonia Essenza Special Edition 2015 by Acqua di Parma.

Colonia Essenza Special Edition 2015 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Colonia Essenza Special Edition 2015, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Colonia Essenza Special Edition 2015, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Colonia Essenza Special Edition 2015 marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Colonia Essenza Special Edition 2015 marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Boucheron Boucheron Gianfranco Ferre Gieffeffe Creed Neroli Sauvage Kusado L'Eau de Kyoto Benetton Benetton Cold Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Guerlain Petite Guerlain Bijan Bijan Wicked for Men Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Fragonard Cologne Grand Luxe Erbario Toscano Agrumato di Costa CnR Create Cancer for Men