Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cedro di Taormina Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn

Cedro di Taormina Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn

Cedro di Taormina Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cedro di Taormina Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cedro di Taormina Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cedro di Taormina Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cedro di Taormina Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Cedro di Taormina Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cedro di Taormina marki Acqua di Parma to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Cedro di Taormina został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są cytrusy, petitgrain i bazylia; nutami serca są czarny pieprz i lawenda; nutami bazy są labdanum, wetyweria i cedr virginia.

Cytrusy Petitgrain Bazylia

Czarny pieprz Lawenda

Labdanum Wetyweria Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedro di Taormina by Acqua di Parma.

Cedro di Taormina Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Cedro di Taormina - perfumy zdecydowanie bardziej kolońskie niż drzewne. Kwaskowe, gorzkie, nieco gumowate, raczej męskie cytrusy nowocześnie przełamane charakterystyczną nutą bazylii.
Wydaje mi się, że jest tu też mięta.
Bezpretensjonalne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Cedro di Taormina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Cedro di Taormina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedro di Taormina marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedro di Taormina marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Dolce&Gabbana D&G Masculine Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Lanvin Vetyver Jardin de France Svetlana Frapin Terre de Sarment Jardin de France Vetiver Czech & Speake Cuba Voluspa Linden Blond Tabac Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne LR Bruce Willis Emanuel Ungaro Apparition Cobalt