Marki » A » aromatyczne « Grupy

Blu Mediterraneo Quercia Marina Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn

Blu Mediterraneo Quercia Marina Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn

morski

Blu Mediterraneo Quercia Marina marki Acqua di Parma to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Blu Mediterraneo Quercia Marina został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wodorosty, mięta, cedr virginia i goździk (roślina).

Wodorosty Mięta Cedr Virginia Goździk (roślina)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blu Mediterraneo Quercia Marina by Acqua di Parma.

Blu Mediterraneo Quercia Marina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blu Mediterraneo Quercia Marina marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blu Mediterraneo Quercia Marina marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari Extreme Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Oriflame S8 Davidoff Cool Water Freeze Me Collistar Benessere Cattier Eau de Provence Paul Sebastian PS Fine Cologne Renee L`Eau Fred Hayman Touch With Love for Men Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Demeter Fragrance Always Focused Melvita Floral Water Lavender