Marki » A » aromatyczne « Grupy

Blu Mediterraneo Quercia Marina Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn

Blu Mediterraneo Quercia Marina Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn

morski

Blu Mediterraneo Quercia Marina marki Acqua di Parma to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Blu Mediterraneo Quercia Marina został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wodorosty, mięta, cedr virginia i goździk (roślina).

Wodorosty Mięta Cedr Virginia Goździk (roślina)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blu Mediterraneo Quercia Marina by Acqua di Parma.

Blu Mediterraneo Quercia Marina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blu Mediterraneo Quercia Marina marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blu Mediterraneo Quercia Marina marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Perry Ellis 360° for Men Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Caron Pour Un Homme de Caron Yves Rocher Homme Nature Aubusson Aubusson Man in Blue Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Fred Hayman Touch With Love for Men Creative Universe Beth Terry Mare DSH Perfumes Cyan Truefitt & Hill 1805 MOR Jasmine Tea