Marki » A » aromatyczne « Grupy

Blu Mediterraneo Fogile di Basilico Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn

Blu Mediterraneo Fogile di Basilico Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Blu Mediterraneo Fogile di Basilico marki Acqua di Parma to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Blu Mediterraneo Fogile di Basilico został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bazylia.

Bazylia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blu Mediterraneo Fogile di Basilico by Acqua di Parma.

Blu Mediterraneo Fogile di Basilico Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blu Mediterraneo Fogile di Basilico marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blu Mediterraneo Fogile di Basilico marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
The Body Shop White Musk For Men Davidoff Cool Water Freeze Me s.Oliver Love Man 2008 Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Rodier Rodier pour Homme Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Brooks Brothers New York for Gentlemen D.S. & Durga Burning Barbershop MOR Jasmine Tea Xerjoff Oroville Melvita Floral Water Lemon Balm Intelligent Nutrients Nurture