Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

ziołowy
Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea marki Acqua di Parma to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mirt, bazylia, cytryna i bergamotka; nutami serca są nuty morskie, jaśmin i róża; nutami bazy są mastyks, jałowiec, cedr i ambra.

Mirt Bazylia Cytryna Bergamotka

Nuty morskie Jaśmin Róża

Mastyks Jałowiec Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea by Acqua di Parma.

Cedrat Enivrant
Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense

Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Niestety - Mirto di Panarea jest bardzo sztuczny.

Lubię różne sztuczności, ale od marki z takim konceptem wymagałabym raczej aromatów naturalnych :)

Bardzo dużo cytryny i bergamotki oraz zielono-syntetycznej nuty, która chyba miała być mirtem.
Wyczuwalne jest też trochę bazylii, jałowca i czarnej porzeczki.
Bardzo słaba projekcja, trwałość nie większa niż 4 godziny.
Jeśli chodzi o mirt, polecam spróbować raczej Notre Flore Myrte - L'Occitane.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Bleu de Chanel Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Ginepro di Sardegna Creed Aventus Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Hermes Voyage d'Hermes Parfum Chanel Antaeus Versace Versace Pour Homme Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Montale Vetiver Des Sables Montale Greyland Amouage Amouage Epic Man Lalique Encre Noire L`Artisan Parfumeur Timbuktu Dolce&Gabbana The One for Men Versace Crystal Noir Annick Goutal Ninfeo Mio Guerlain Vetiver Chanel Egoiste Platinum Chanel Chance Eau Fraiche Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi