Marki » A » kwiatowe « Grupy

Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Acqua di Parma dla kobiet

Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Acqua di Parma dla kobiet

Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition marki Acqua di Parma to kwiatowe perfumy dla kobiet. Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cedr virginia, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin, tuberoza, róża i magnolia; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Cedr Virginia Bergamotka Cytryna Amalfi

Jaśmin Tuberoza Róża Magnolia

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition by Acqua di Parma.

Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Bulgarian Rose Donna Karan Donna Karan Emanuel Ungaro Fleur de Diva Gres Cabotine Sensuelle Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia Rothenstein Deja Vu Rodin Rothenstein Cri de Fleur Erreuno Miss Erreuno Amway Opportune Henri Bendel Orange Flower Donna Karan DKNY Women Limited Edition Eau de Toilette 2010 Melvita Floral Water Camomille