Marki » A » kwiatowe « Grupy

Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Acqua di Parma dla kobiet

Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Acqua di Parma dla kobiet

Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition marki Acqua di Parma to kwiatowe perfumy dla kobiet. Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cedr virginia, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin, tuberoza, róża i magnolia; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Cedr Virginia Bergamotka Cytryna Amalfi

Jaśmin Tuberoza Róża Magnolia

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition by Acqua di Parma.

Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci L'Air du Temps Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Victorio & Lucchino Bambina Adidas Floral Dream Pupa Very Flower Orchidea Crabtree & Evelyn Spring Rain Woods of Windsor True Rose GianMarco Venturi Woman Masaki Matsushima mat; metal JoAnne Bassett Camille Ebba Los Angeles Miss Alex Jill Stuart Night Jewel