Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Acqua di Parma dla kobiet

Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Acqua di Parma dla kobiet

Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia

Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 marki Acqua di Parma to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są anyż gwiazdkowaty, mandarynka i bergamotka; nutami serca są ylang-ylang i irys; nutami bazy są wanilia, paczula i mech dębowy.

Anyż gwiazdkowaty Mandarynka Bergamotka

Ylang-ylang Irys

Wanilia Paczula mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 by Acqua di Parma.

Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari BLV Diesel Diesel Green Feminine L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Agatha Ruiz de la Prada El Beso Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Fine Fragrances & Cosmetics Tweed Clean Wellness by Clean Harmony Emanuel Ungaro Divas Salvador Dali ITISLOVE Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu Byblos Cielo Nobile 1942 Casta Diva