Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Acqua di Parma Iris Nobile Acqua di Parma dla kobiet

Acqua di Parma Iris Nobile Acqua di Parma dla kobiet

Acqua di Parma Iris Nobile Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia Acqua di Parma Iris Nobile Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia Acqua di Parma Iris Nobile Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia Acqua di Parma Iris Nobile Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia Acqua di Parma Iris Nobile Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia Acqua di Parma Iris Nobile Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia Acqua di Parma Iris Nobile Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia Acqua di Parma Iris Nobile Acqua di Parma dla kobiet Zdjęcia

Acqua di Parma Iris Nobile marki Acqua di Parma to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Acqua di Parma Iris Nobile stworzyli Francoise Caron i Francis Kurkdjian. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, mandarynka, irys i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są mimoza, tuberoza, kwiat pomarańczy, hibiskus, ylang-ylang i cedr; nutami bazy są ambra i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Mandarynka Irys Anyż gwiazdkowaty

Mimoza Tuberoza Kwiat pomarańczy Hibiskus Ylang-ylang Cedr

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Parma Iris Nobile by Acqua di Parma.

Acqua di Parma Iris Nobile Recenzje Perfum

gabkap
gabkap

Nie rozumiem tego zapachu - miał być irys, a czuję... gardenię - pomyslałam sobie, testując Iris Nobile. Kremowe akordy, jak w innych gardeniowych zapachach, które ostatnio testowałam. Potem popatrzyłam na nuty i okazuje sie, że faktycznie jest tu tuberoza, nie gardenia oraz inne białe kwiaty. Irysa brak - i nie jestem pierwsza, która to stwierdza. Jako, że ostatnio polubiłam sie z białym kwieciem, więc zapach nawet trafił w moje gusta, ale z irysem to on nie ma wiele wspólnego.

perfumeholic88
perfumeholic88

Za sprawą wymianki otrzymałam używkę tego zapachu i zdziwiłam się, bo spodziewałam się totalnego irysa nawet takiego pudrowego, a mamy tutaj mocną, lekko słodkawą tuberozę z kwiatem pomarańczy, czyli kwiaty, których aromat bardzo lubię. Nie czuję tu nic więcej, ale nie narzekam, bo zapach istotnie jest bogaty i ma moc, czuć, że panowie K i C przyłożyli się do swojej pracy. Iris Nobile to duży bukiet białych kwiatów,trochę odurzających. Zapach wart poznania.

Izabela
Izabela

Przekornie, wbrew nazwie, w tych perfumach irysa jest jak na lekarstwo.
Czuję tuberozę, gardenię, ylang-ylang, ambrę, wanilię i delikatne owoce cytrusowe.
Gdzie ten irys się podział?
Wcale go nie żałuję i nie będę go usilnie szukać, bo te perfumy bez niego radzą sobie doskonale.
Są mocne, bogate, bardzo kwiatowe.
To faktycznie ogromny bukiet, którego upajające nuty mieszają się ze sobą dając ten spektakularny efekt.
Bogactwo tych perfum przywodzi mi na myśl wspaniały teatr, gdzie pełno jest złoceń, sztukaterii, pluszu, ciężkich kurtyn, kryształowych żyrandoli i mięsistej wykładziny.
To idealna sceneria, której dopełnieniem są te perfumy.

gardenia
gardenia

No cóż, nie pozostaje mi dużo do dodania do bardzo trafnej recenzji Vertigo. Zupełnie jakbym opisywała swoje odczucia.
Iris Nobile jednakże mi osobiście się podoba, choc nie powinien.
Na początku czuję bowiem neroli, taki powiew klasycznej wody kolońskiej. To dziwne, w końcu to Iris Nobile! Po irysie ani śladu, ale zaraz wyczuwam tez trochę Ylang- Ylang, tuberozy i mandarynek. Potem dołącza się mimoza i delikatny cedr.Cedr podkreśla ładnie te kwiatową wiązankę i ją odświeża, dodaje uniwersalności, powodując, że Iris Nobile nie jest zbyt kobiecy, zbyt miękki i kwiatowy.
Podoba mi się, że wszystkie składniki na początkowym etapie są takie ruchliwe, przepltaja się ciągle, raz czuje mimozę, raz kwiat pomarańczy...Bardzo to lubie w perfumach, jak sa takie żywe, migotliwe, jak kryształ, albo brylant :)
Irys wkracza do akcji dość póżno i z kwiatem pomarańczy i tuberoza stanowi ciekawa kompozycję , nieoczywistą, dość nietypową jak na irysowe perfumy.
Ja jestem na tak, mam wrażenie, że te perfumy to sztuka perfumiarska przez duże "S",tak jakby twórcy zajmowali się swoja pasją i to profesjonalnie!
Moge jedynie ostrzec wielbicieli typowych irysowych perfum - te są inne, świeższe i lekko kolońskie. Ja lubię :)

vertigo
vertigo

Iris Nobile to zdecydowanie zapach wart poznania przez amatorów kwiatowych bukietów.
Proszę się nie zrażać nazwą. Dla mojego nosa, irysa w Iris Nobile jest bardzo mało. Ten zapach powinien nazywać się Mazzo Nobile (Szlachetny Bukiet).

Iris Nobile to przepiękna mieszanka kwiatów: mimozy, kwiatu pomarańczy, ylang, chyba jest też więcej białych kwiatów: może jaśmin i gardenia? Przepiękny akord, żadnych ostrych kantów, wszystko idealnie współgra, żadna z nut nie dominuje. Akord kremowy, gładki, doskonały jak forma kuli. Domieszka soczystych, ale naturalnych owoców dodaje tym perfumom słodyczy, lekkości, śródziemnomorskiego sznytu. Jest też kapka anyżu i wanilii, od środka do bazy.

Byłoby doskonale, gdyby nie TUBEROZA. Pojawia się w nutach serca i trwa, trwa, trwa ... Jako szara eminencja w Iris Nobile. Dla mnie - nie do przyjęcia.

Mimo to - innym zdecydowanie polecam. Iris Nobile to świetna kompozycja i jakość.

Zakupowe okazje

Eau De Parfum 0.7oz
107.00 USD
Acqua Di Parma Iris Nobile Leather Purse Spray Refills Eau De Parfum 3x20ml 0.7oz
Eau De Parfum 1.7oz
Acqua Di Parma Iris Nobile Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
126.00 USD
Gift Set 7oz
126.50 USD
Acqua di Parma Iris Nobile Gift Set I. Eau De Parfum 1,7 oz Body Lotion 1,7 oz Bath and Shower Gel 1,7 oz
Eau De Parfum 0.7oz
Acqua Di Parma Iris Nobile Sublime Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Acqua Di Parma Iris Nobile Sublime Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
FragranceNet.com
147.99 USD
Acqua Di Parma by Acqua Di Parma Iris Nobile eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Women
152.00 USD
Acqua Di Parma Iris Nobile Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Acqua Di Parma Iris Nobile Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
FragranceX.com
152.99 USD
Acqua Di Parma Iris Nobile Sublime Perfume by Acqua Di Parma, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for Women
FragranceX.com
Eau De Toilette 4.2oz
159.95 USD
Acqua Di Parma Iris Nobile Perfume by Acqua Di Parma, 4.2 oz Eau De Toilette Spray for Women
183.00 USD
Acqua Di Parma Iris Nobile Sublime Eau De Parfum Spray 120ml 4oz
Acqua Di Parma Iris Nobile Sublime Eau De Parfum Spray 120ml 4oz
FragranceNet.com
213.99 USD
Acqua Di Parma by Acqua Di Parma Iris Nobile eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Parma Iris Nobile marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Parma Iris Nobile marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Agent Provocateur L'Agent John Galliano John Galliano Yves Saint Laurent Elle Lalique Amethyst Giorgio Armani Sensi Frapin 1270 Yves Rocher Rose Oud Prada Prada (Amber) Juliette Has A Gun Not A Perfume Reminiscence L'Incroyable Patchouli Lalique Satine Parfum d`Empire Cuir Ottoman M. Micallef Patchouli Boucheron Trouble Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Yves Saint Laurent La Collection Nu Cartier Le Baiser Du Dragon Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Estée Lauder Cinnabar