Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Acqua di Parma Colonia Designer Edition Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn

Acqua di Parma Colonia Designer Edition Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn

Acqua di Parma Colonia Designer Edition marki Acqua di Parma to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Acqua di Parma Colonia Designer Edition został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cytrusy, lawenda i rozmaryn; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo i ambra.

Cytrusy Lawenda Rozmaryn

Jaśmin Róża

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Parma Colonia Designer Edition by Acqua di Parma.

Acqua di Parma Colonia Designer Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Designer Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Designer Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Parma Colonia Designer Edition marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Parma Colonia Designer Edition marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Mexx Fly High Man Victoria`s Secret Very Sexy for Him Esteban Fraicheur Andalouse Bijan Bijan Wicked for Men Cattier Eau du Verger Crabtree & Evelyn West Indian Lime Histoires de Parfums 1828 Animale Animale Temptation for Men Memoire Liquide Soleil Liquide Acorelle Jardin des Thes Caswell Massey Verbena Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu